E-learning pro veřejnost

Výuka po internetu se v současné uspěchané době stává čím dál více využívanou. Student má motivaci se učit s lektorem a také okamžitou zpětnou vazbu v případě chyby, než kdyby se připravoval samostudiem. Z našich zkušeností doporučujeme si na tuto výuku vyčlenit MINIMÁLNĚ 1,5 hodiny týdně!  Rozdělení lekcí je pak na domluvě s konkrétním lektorem a úvodní hodina ke každému novému kurzu je zadarmo. Pokud vám kurz  nebude vyhovovat, máte možnost si zrušit objednávku (nebo vyměnit lektora). V případě zájmu o daný kurz nás neváhejte nezávazně kontaktovat a naši pracovníci se Vám ozvou s konkrétními podmínkami.

< návrat zpět

Výuka přes SKYPE - 10 lekcí + 1 úvodní zdarma

DO YOU SPEAK ENGLISH? SPRECHEN SIE DEUTSCH? To vše se ukáže při online výuce s naším lektorem :) Tento kurz obsahuje 11 vyučovacích hodin a je možno si ho rozplánovat podle Vašich možností a možností konkrétního lektora. Z našich zkušeností doporučujeme si na tuto výuku vyčlenit MINIMÁLNĚ 1,5 hodiny týdně!
Úroveň: A1,A2,B1,B2,C1,C2
Trvání: 11 lekcí

Výuka přes SKYPE - 20 lekcí + 1 úvodní zdarma

DO YOU SPEAK ENGLISH? SPRECHEN SIE DEUTSCH? To vše se ukáže při online výuce s naším lektorem :) Tento kurz obsahuje 21 vyučovacích hodin a je možno si ho rozplánovat podle Vašich možností a možností konkrétního lektora. Z našich zkušeností doporučujeme si na tuto výuku vyčlenit MINIMÁLNĚ 1,5 hodiny týdně!
Úroveň: A1,A2,B1,B2,C1,C2
Trvání: 21 lekcí
Najděte si kurz podle parametrů Doporučit kurz