Překlady & Tlumočení

Kontakt s cizinci se v dnešní době stává čím dál tím běžnější, ať už se jedná o přímý kontakt s člověkem, či nepřímý kontakt skrze psané slovo. Vzhledem k množství proměnných, které jsou s jednotlivými zakázkami spojeny, kontaktujte nás na email: info@lunka.cz  a domluvíme se na ceně individuálně.

preklad

Překlady

Pro každou překladovou zakázku najdeme toho nejvhodnějšího překladatele, který se na danou problematiku specializuje a má s ní zkušenosti. Samozřejmostí také je co nejrychlejší možné provedení. Nechceme však dopustit, aby se kvalita obětovala na úkor kvantitě. Proto je nutná co největší komunikace mezi překladatelem a klientem, která zaručí, že budou obě strany ve výsledku spokojeny.

Máme zkušenosti s překlady manuálů z cizího jazyka s možností zprostředkování profesionálního tisku.

Cenové ujednání závisí na náročnosti na zpracování a odbornosti překládaného textu (odborný profesní jazyk) . Sjednaná cena je vždy za normostranu a pohybuje se v rozmezí od 150 - 350 Kč /ns. Při náročných zakázkách zajišťujeme také proofreading.

Lunka Vám v současnosti nabízí překladatelské služby v následujících jazycích:

angličtina
němčina
srbština
chorvatština
bosenština
francouzština

Tlumočení

V oblasti tlumočení Vám můžeme poskytnout služby tlumočníků v mnoha oblastech od obchodních jednání až po návštěvy úřadů.

 

 

 

Najděte si kurz podle parametrů Doporučit kurz