Skupinové kurzy pro firmy

Jazyková společnost LUNKA působí v současné době v městech Olomouc a Ostrava a jejich okolí. Firmám nabízíme výuku Angličtiny a Němčiny a dále máme kvalifikované zaměstance na překlady odborných textů a tlumočení obchodních schůzek. 

Skupinová forma výuky zaměstnanců patří mezi nejčastěji využívané služby, neboť se jedná o nejvhodnější formu financování do lidského kapitálu s přihlédnutím k vynaloženému financování. Jsme schopni dojíždět na výuky do Vašich obchodních prostor a pokud nejste schopni zajistit výuku ve Vaší firmě, můžete využít našich učeben přímo v Olomoci a Ostravě.

Vyzkoušejte naše služby a určitě nebudete litovat. Navíc jako jedna z mála firem máme široké zkušenosti s žádostmi o poskytnutí dotací určených pro vzdělání.

< návrat zpět

Kurz angličtiny- základní kurz

Kurzy angličtiny určený pro menší skupinku zaměstnanců se zaměřením na osobní přístup. Tyto kurzy jsou optimální rovnováhou mezi individuálním přístupem a rozumnou cenou za kurz. Skupina je složená ze 3-4 studentů podobné jazykové úrovně. Dle požadavků firmy může být osnova výuky upravena v závislosti na daném odvětví (business, zdravotnictví apod). Máme také zkušenosti s čerpáním dotací z Evropských fondů a jsme schopni plně spolupracovat při jejich plnění.
Úroveň: A0,A1,B1,B2,C1,C2
Trvání: 48 vyučovacích hodin

Kurz němčiny- základní kurz

Kurzy němčiny určené pro malý ukruh lidí se zaměřením na osobní přístup. Tyto kurzy jsou optimální rovnováhou mezi individuálním přístupem a rozumnou cenou za kurz. Skupina je složená ze 3-4 studentů podobné jazykové úrovně. Dle požadavků firmy je upravena osnova jazyka v závislosti na daném odvětví (business, zdravotnictví apod). Máme také zkušenosti s čerpáním dotací z Evropských fondů a jsme schopni plně spolupracovat při jejich plnění.
Úroveň: A0,A1,B1,B2,C1,C2
Trvání: 48 vyučovacích hodin

POVEZ II - dotovaný kurz Evropskou unií

Dotovaný kurz Evropskou unií pro zvýšení kvalifikovanosti Vašich zaměstnanců. Probíhá v režimech de minimis a nebo v režimu blokové vyjímky. Neváhejte a kontaktujte naši pobočku pro více informací - lepší příležitost už nebude.
Úroveň: A2+
Trvání: dle domluvy
Najděte si kurz podle parametrů Doporučit kurz