Kurzy pro firmy - Skupinové kurzy

POVEZ II - dotovaný kurz Evropskou unií

Dotovaný kurz Evropskou unií pro zvýšení kvalifikovanosti Vašich zaměstnanců. Probíhá v režimech de minimis a nebo v režimu blokové vyjímky. Neváhejte a kontaktujte naši pobočku pro více informací - lepší příležitost už nebude.

Kurz angličtiny- základní kurz

Kurzy angličtiny určený pro menší skupinku zaměstnanců se zaměřením na osobní přístup. Tyto kurzy jsou optimální rovnováhou mezi individuálním přístupem a rozumnou cenou za kurz. Skupina je složená ze 3-4 studentů podobné jazykové úrovně. Dle požadavků firmy může být osnova výuky upravena v závislosti na daném odvětví (business, zdravotnictví apod). Máme také zkušenosti s čerpáním dotací z Evropských fondů a jsme schopni plně spolupracovat při jejich plnění.

Kurz němčiny- základní kurz

Kurzy němčiny určené pro malý ukruh lidí se zaměřením na osobní přístup. Tyto kurzy jsou optimální rovnováhou mezi individuálním přístupem a rozumnou cenou za kurz. Skupina je složená ze 3-4 studentů podobné jazykové úrovně. Dle požadavků firmy je upravena osnova jazyka v závislosti na daném odvětví (business, zdravotnictví apod). Máme také zkušenosti s čerpáním dotací z Evropských fondů a jsme schopni plně spolupracovat při jejich plnění.

Najděte si kurz podle parametrů Doporučit kurz